logo UP

Bibliografia Publikacji Pracowników,
Uczestników Studiów Doktoranckich
i Emerytowanych Pracowników
Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu




Zapytanie: PERIODIC ARRAYS OF SPHERES
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
Rok: 2014
Autorzy: R. Blazejewski, S. Murat-Blazejewska
Tytuł: Resistance to creeping flow and permeability of stacked spheres
Źródło: J. Porous Media. - 2014, vol. 17, iss. 8, s. 731-740, il., bibliogr.
p-ISSN: 1091-028X e-ISSN: 1934-0508
Angielskie słowa kluczowe: seepage ; periodic arrays of spheres ; low Reynolds number
Charakt. formalna: ZA
Język publikacji: ENG
Czasopismo umieszczone na Liście Filadelfijskiej, wskaźnik Impact Factor ISI: 0.807
Praca afiliowana przez UP
  Wyświetl ponownie stosując format:
Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna UP